Przejdź do treści
KONNEX POWER – Łączymy ludzi z Polski i Niemiec!
Data/Czas: 07/06/2024 - 08/06/2024 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Konferencja dla POLONII i niemiecko-polskich Inicjatyw oraz wszystkich zainteresowanych z Kolonii i okolicy
Zapraszamy do Altes Pfandhaus w Kolonii w dniach 7 i 8 czerwca 2023 r. na spotkania, kulturę, wykłady, pracę w grupach i networking polskiej community oraz między Niemcami i Polską!

W piątkowy wieczór oferujemy czytanie autorskie „111 powodów, by kochać Polskę” z Matthiasem Kneipem, otwarcie wystawy “Au féminin” Rosy Juchniewicz (PL/D), Isabelli Szymański (PL/D) i Maugi Houber-Hausherr (PL/D), kolację, rozmowy z muzyką i tańcem. W sobotę w południe będziemy kontynuować prezentację inicjatyw, stowarzyszeń i instytucji, posłuchamy wykładów o historii Polaków w Niemczech, ich integracji, o możliwościach otrzymania dotacji na projekty kulturalne i integracyjne. Będzie sporo możliwości do poznania się, także w pracy w małych grupach, do wymiany doświadczeń z ekspertami i rozmowy. Nie zabraknie również polskich przysmaków. Wieczorem zapraszamy na dwa koncerty – jazz i world musić “Tsaziken i Margaux & die BANDiten” – oraz wspólnego Poloneza z grupą taneczną Polskie Kwiaty!

Czekamy na Państwa propozycje tematów. które powinne się znaleźć w programie, zapraszamy do uczestnictwa i aktywnego udziału. Chcemy, aby to wydarzenie pomogło nam dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem i wzmocnić się poprzez networking, wesprzeć osoby aktywne w czynie społecznym w ich inicjatywach..

Dajcie nam Państwo znać, jeśli jesteście zainteresowani – już dziś, abyśmy mogli Was informować na bierząco. Jeśli możecie przyjechać tylko na jeden z dwóch dni, jesteście również bardzo mile widziani.

Europolis Köln e.V. www.europolis.koeln
DPG Cologne-Bonn e.V. www.dpg-koeln-bonn.de

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.