Przejdź do treści
Data/Czas: 03/04/2020 - 15/04/2020 | 13:00-13:00
Lokalizacja: | |

Instytut Dizajnu w Kielcach: Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym konkursie ”Przestrzeń publiczna w czasach zarazy”, którego organizatorem jest Instytut Dizajnu w Kielcach. Przestrzeń publiczna od zawsze była obszarem sprzyjającym interakcji i integracji. Miejscem otwartym, w którym spotykają się ludzie z różnych środowisk.


Co się stanie, jeśli zmienią się reguły gry? Zakaz wychodzenia z domu i utrzymywanie dystansu dotyka to nas wszystkim, ale przed wszystkim osób najsłabszych. Seniorów ”uwięzionych” w domach pomocy, osób bez dostępu do Internetu, chorych bez możliwości odwiedzin osób bliskich, dzieci.

 

Jaki mimo wszystko utrzymać więzi społeczne? Czy Internet to jedyna opcja? Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Czekamy na Wasze odważne projekty – obecne czasy właśnie tego wymagają! Liczymy, że uda się wypracować rozwiązania, które będą służyć również po zakończeniu pandemii.

 

Partnerzy:
Europejskie Centrum Solidarności, magazyn autoportret & Zamek Cieszyn

Etapy konkursu:
do 6 kwietnia – ogłoszenie składu jury
do 15 kwietnia – przyjmowanie zgłoszeń
do 30 kwietnia – wyniki konkursu

Regulamin konkursu

Załącznik nr. 1 umowa licencyjna

 

Instytut Dizajnu w Kielcach

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.