Przejdź do treści
Konferencja Polska Polityka Wschodnia 2021
Data/Czas: 25/11/2021 - 26/11/2021 | 13:30-18:00
Lokalizacja: | |

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego: Konferencja Polska Polityka Wschodnia odbędzie się w dniach 25-26 listopada, 2021! „Polska Polityka Wschodnia” to tradycyjne, doroczne spotkanie ekspertów, dziennikarzy, działaczy trzeciego sektora, samorządowców i decydentów organizowane od 16 lat i dotyczące głównych zagadnień polityki RP wobec krajów Europy Wschodniej. Głównym celem konferencji jest przeanalizowanie bieżącej sytuacji międzynarodowej i zaproponowanie rozwiązań na przyszłość.

Program na stronie 👉 https://www.kew.org.pl/…/polska-polityka-wschodnia-2021-2/

Tradycyjnie konferencja odbywa się we Wrocławiu i Wojnowicach, ale pandemia COVID-19 i związana z nią troska o zdrowie publiczne spowodowała, że w 2021 roku zostanie zorganizowana w formie hybrydowej. Transmisja będzie prowadzona z Zamku w Wojnowicach. Transmisja z konferencji będzie dostępna na Facebooku KEW na YouTubie.
Osobą odpowiedzialną za konferencję jest Laurynas Vaičiūnas
e-mail: laurynas.vaiciunas@kew.org.pl

Partnerami wydarzenia są Miasto Wrocław, Miasto Gdańsk, województwo dolnośląskie, Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia, Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Instytut Europy Środkowej, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Stratpoints oraz Fundacja im. H. Boella -przedstawicielstwo w Warszawie.

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.