Przejdź do treści
Jutro tworzymy teraz
Data/Czas: 24/10/2023 | 10:00-16:00
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | Plac Solidarności 1 | Gdańsk

Strefa Młodzi Wiedzą, Europejskie Centrum Solidarności i Pomorskie: Mamy zaszczyt zaprosić na wydarzenie „Jutro tworzymy teraz” w ramach projektu Strefa Młodzi Wiedzą, którego organizatorami są Europejskie Centrum Solidarności oraz samorząd województwa pomorskiego. Wydarzenie odbędzie się 24 października (wtorek) w audytorium (parter) w Europejskim Centrum Solidarności pl. Solidarności 1 w Gdańsku w godzinach 10-16, w tym w godzinach 10-12 darmowe zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem po wcześniejszej rezerwacji miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń grup szkolnych.


Następnie w godzinach 12-16 oficjalna część wydarzenia z udziałem marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka, prezydent miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz oraz dyrektora ECS Basila Kerskiego.
Wśród zaproszonych prelegentów: Przemek Staroń i Zofia Kierner.
Wydarzenie kierujemy do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
Link do zapisów
Wystarczy, że nauczyciel bądź inna osoba zgłosi całą grupę. Zgłoszenia będziemy potwierdzać następnie mailowo na adres wskazany w zgłoszeniu.
Jednocześnie informuję, iż wzięcie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z utrwalaniem oraz wykorzystaniem przez organizatorów zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia.
Zapraszamy szkoły z całego województwa pomorskiego

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.