Przejdź do treści
Jaka jest przyszłość młodzieży w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie?
Data/Czas: 15/03/2023 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie: Jaka jest przyszłość młodzieży w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie? Na to i więcej pytań w rozmowie z Adamem Porębą odpowie znamienity ekspert! Aleksandra Siwek – studentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Działaczka społeczna z kilkuletnim doświadczeniem w organizacjach pozarządowych. Dwukrotnie powołana przez Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego Profesora Piotra Glińskiego do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem – pierwszego w historii Polski organu dialogu obywatelskiego pomiędzy młodym pokoleniem Polaków a najważniejszymi instytucjami państwowymi, gdzie przewodniczyła Zespołowi ds. Edukacji, Wychowania i Szkolnictwa Wyższego.


Reprezentowała polską młodzież na wielu konferencjach międzynarodowych, między innymi w Bardejowie na Słowacji, Tokaju, Turynie, Wiedniu, Strasburgu, Hadze i Amsterdamie. W Polsce współorganizowała największą konferencję młodzieżowych rad w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Współpracowała z takimi podmiotami jak Fundacja Służba Niepodległej, KPMG Poland, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży czy Instytut Myśli Schumana. Angażuje się w prace Krajowej Grupy Roboczej UE ds. dialogu młodzieży.
Start transmisji już w środę 15 marca 2023 roku o godz. 18:00 na profilu Facebook #RODMRzeszów.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.