Przejdź do treści
IX Seminarium NPW "Wschodni wymiar polityki bezpieczeństwa"
Data/Czas: 15/05/2019 | 10:00-15:00
Lokalizacja: | |

Redakcja “Nowej Polityki Wschodniej”, Centrum Badań Wschodnich, Towarzystwo Azji i Pacyfiku oraz Wydawnictwo Adam Marszałek serdecznie zapraszają naukowców, badaczy, ekspertów i praktyków na IX Seminarium NPW “Wschodni wymiar polityki bezpieczeństwa”, które odbędzie się dn. 15 maja 2019 r. w Galerii 44 w Toruniu (ul. Lubicka 44) o godz. 10.00. IX edycja Seminarium jest wydarzeniem towarzyszącym VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki/ International Asian Congress.

 

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania prezentacji lub plakatów.
Seminarium towarzyszy publikacja w kwartalniku Nowa Polityka Wschodnia (6 punktów na liście B MNiSW).

Opłata konferencyjna
250 zł (prezentacja lub plakat naukowy – udział czynny)
200 zł (dyskutant – udział bierny)
UWAGA! Organizatorzy VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zaproponowali uczestnikom Seminarium NPW obniżenie opłaty za udział w Kongresie. W celu uzyskania informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu mailowego z organizatorami.

Zgłoszenia
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sekretarza konferencji mgr. Michała Dahla na adres: dahl.michal@gmail.com do dn. 28 kwietnia br. W zgłoszeniu prosimy o podanie stopnia naukowego, afiliacji, tytułu wystąpienia oraz preferencji żywieniowych.

Kontakt do redakcji: redakcja.npw@gmail.com

 

Nowa Polityka Wschodnia

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.