Przejdź do treści
IX Międzypokoleniowy Przełajowy Bieg Pojednania
Data/Czas: 29/09/2022 | 11:00-11:00
Lokalizacja: Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego | Krzyżowa 7 | Krzyżowa, Wałbrzych

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego: W czwartek, 29 września 2022 r. w Krzyżowej odbędzie się IX Międzypokoleniowy Bieg (przełajowy) Pojednania, pod hasłem „OD AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DO SPORTU I ZDROWIA”. Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! W biegach weźmie udział aż 9 grup wiekowych, początek godzina 11.00. ! Zgłoszenia do biegów przyjmowane będą do dnia 25 września 2022 r. Potwierdzenie i uzupełnienie zgłoszeń do dnia 26 września (poniedziałek) – Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy, ul. Wałbrzyska 10, Leszek Noworól: tel. 607 133 024; e-mail: lzs@lzs.info.pl

Organizatorzy zawodów: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy, Stowarzyszenie Świdnicka Grupa Biegowa, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, Ochotnicza Straż Pożarna w Grodziszczu, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego w Wałbrzychu. Współorganizatorami imprezy są m.in.: Gmina Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz Gminny Zespół Oświaty w Świdnicy.

Więcej informacji: Fundacja Krzyżowa

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.