Przejdź do treści
Data/Czas: 28/10/2019 - 30/10/2019 | 15:00-15:00
Lokalizacja: | |

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) serdecznie zaprasza na INSPIRATORIUM – Forum Pozaszkolnej Wymiany Młodzieży, które odbędzie się od 28 do 30 października 2019 roku w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej. To nowy format spotkania PNWM poświęcony wymianie pozaszkolnej, skierowany do osób w nią zaangażowanych – między innymi trenerów edukacji pozaformalnej, specjalistów ds. projektów edukacyjnych oraz pedagogów. Jakie są wyzwania stojące przed pozaszkolną wymianą młodzieży? Zbudowanie solidnych struktur, zdefiniowanie nowych obszarów zaangażowania młodzieży i wzmocnienie współpracy lokalnych podmiotów – to jedynie niektóre z nich. Aby zachęcić młodych ludzi do działania i międzynarodowej wymiany poza murami szkoły, potrzeba kreatywnych i nowoczesnych rozwiązań.

 

Podczas INSPIRATORIUM uczestnicy będą mieli okazję podzielić się doświadczeniami oraz wspólnie poszukać nowych pomysłów i metod pracy na przyszłość. Wspierać ich w tym będzie zespół ekspertów składający się z trenerów, praktyków, pomysłodawców i organizatorów projektów edukacyjnych i międzynarodowej wymiany młodzieży oraz trenerów kreatywności.

 

Info i zgłoszenia (do 25 września)

 

Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.