Przejdź do treści
III Forum Gospodarcze Polonii Świata
Data/Czas: 03/09/2018 - 04/09/2018 | 00:00-23:59
Lokalizacja: Hotel Cristal Park | Traugutta 5 | Tarnów

Forum w Tarnowie, to spotkanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, organizacji i instytucji otoczenia biznesu, działających na terenie Polski i poza granicami Kraju. Spotkania networkingowe, B2B oraz liczne panele i debaty gospodarcze zapewniają uczestnikom Forum szeroki dostęp do międzynarodowych kontaktow biznesowych i zdobycie cennej wiedzy o rynkach zbytu i możliwościach kooperacji w różnych regionach Świata, gdzie Polacy już prowadzą działalność gospodarczą i osiągnęli sukces. Spotkacie ich w Tarnowie. W 2017 r. w Forum uczestniczyłi goście z 28 krajów Świata, reprezentujących ponad 100 międzynarodowych organizacji biznesowych. Niewątpliwie było to jedo z największych i najważniejszych wydarzeń biznesowych dla Polonii w 2017r. W tym roku spodziewamy się jeszcze większej frekwencji.

 

Uczestnikom (krajowym i zagranicznym) organizatorzy gwarantują kompletny PAKIET UCZESTNIKA FGPŚ, który zapewnia komfortowy pobyt i dostęp do pełnego programu Forum.

 

REJESTRACJA I PAKIETY UCZESTNIKÓW

 

Uczestnictwo w FGPŚ, to doskonała okazja do pozyskania nowych partnerów biznesowych, inwestorów lub odbiorców na prezentowane przez Państwa w trakcie Forum oferty. To również okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów i przyjaźni z interesującymi ludźmi ze świata ekonomii i gospodarki, kultury, nauki i polityki. W Tarnowie spotkacie Państwo gości ze wszystkich kontynentów.

 

Ilość uczestników jest limitowana i decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie również weryfikację zgłoszeń.

 

Forum objęte jest Patronatem Marszałka Senatu, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

 

Źródło: III ECONOMIC FORUM POLONIA WORLD

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.