Przejdź do treści
II Festiwal Kultury Europejskiej
Data/Czas: 01/07/2022 - 10/07/2022 | 19:00-22:00
Lokalizacja: | |

II Festiwal Kultury Europejskiej: Mamy wielki zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa ponownie na nasz Festiwal Kultury Europejskiej, który w swojej II odsłonie odbędzie się na całym Dolnym Śląsku!
Od 1 lipca do 10 lipca będziemy bawić się i promować kulturę i wartości europejskie w 3 pięknych lokalizacjach na terenie naszego Województwa. Zaczniemy od Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim w gminie WALIM. Tam też odbędzie się specjalna Gala Otwarcia , którą poprowadzą znakomici artyści Sceny pod Regałem, na której czele stoi dyrektor artystyczny samego Festiwalu Kultury Europejskiej- Michał Hadasik.


Artyści wystąpią z recitalem pod tytułem: ” Zielono Mi | 85 okruchów z życia Agnieszki Osieckiej ”
Następnie przez kolejne 9 dni będą mogli podziwiać Państw kunszt wielu artystów z Polski i z zagranicy w takich dziedzinach jak Muzyka, Taniec, Literatura czy Teatr.
Te pierwszych 10 lipcowych dni, przepełnionych sztuką, artyzmem i kulturą na najwyższym poziomie nie odbyło by się, gdyby nie pomoc Parlamentu Europejskiego & Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz naszych przyjaciół z Instytucji Kultury w Gminie Walim oraz w Szczawnie-Zdroju!

II Festiwal Kultury Europejskiej

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.