Przejdź do treści
Data/Czas: 19/05/2020 - 01/06/2020 | 21:00-23:30
Lokalizacja: | |

HER Docs & Ninateka zapraszają na nowy, wyjątkowy cykl: HER Docs Film Festival Poleca: Dokumentalistki w Ninatece. 14 dni, 14 reżyserek (zarówno nestorek polskiej dokumentalistyki, jak i wschodzących talentów) i ich 14 filmów, do obejrzenia za darmo na ninateka.pl. Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia – każdego dnia przedstawimy Wam kolejny film, a także dodamy coś od siebie, opowiemy o jego historii, o twórczyniach, a nawet postaramy się, żeby na film zaprosiła Was sama reżyserka!

 

Zaczynamy od prapremiery online głośnego dokumentu „Diagnosis” w reżyserii Ewy Podgórskiej.
Jednorazowa transmisja na żywo odbędzie się  już dzisiaj o godz. 21:00  na stronie głównej ninateka.pl. Film dostępny będzie bezpłatnie:
Diagnosis, reż. Ewa Podgórska | Prapremiera filmu online. Pozostałe filmy z cyklu będą dostępne bez ograniczeń czasowych.

 

HER Docs Fim Festival to pierwszy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych prezentujący twórczość kobiet. Druga edycja festiwalu odbędzie się w marcu 2021 r.
Ninateka to filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe. Wszystkie materiały zamieszczone w Ninatece są bezpłatne.

 

Ninateka

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.