Przejdź do treści
Gra o Białoruś. Czy Polska się liczy?
Data/Czas: 30/03/2021 | 17:00-18:00
Lokalizacja: | |

Centrum Stosunków Międzynarodowych: Gra o Białoruś. Czy Polska się liczy? Zapraszamy na kolejną rozmowę z cyklu Zoom na Świat, organizowaną przez Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce. Z naszymi gośćmi porozmawiamy o tym: czy Polska liczy się w grze o Białoruś? Czy istnieje ryzyko, że to Rosja, a nie Zachód stanie się beneficjentem demokratycznego przebudzenia na Białorusi? Czy należy prowadzić dialog z Łukaszenką? Rozmowę moderuje dr Małgorzata Bonikowska, prezes CSM.


Naszymi gośćmi będą:
Marek Budzisz, analityk, historyk, dziennikarz, ekspert ds. Rosji i postsowieckiego Wschodu;
dr Adam Eberhardt, dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich, specjalizuje się w analizie polityki wewnętrznej i zagranicznej państw Europy Wschodniej
Witold Jurasz, dziennikarz Onet, prezes Ośrodka Analiz Strategicznych, b. I sekretarz Ambasady RP w Moskwie, b. charge d’affaires RP na Białorusi
Agnieszka Romaszewska-Guzy, dziennikarka oraz pomysłodawczyni i dyrektorka telewizji Biełsat – pierwszej i jak dotąd jedynej, niezależnej telewizji nadającej na Białoruś.

WTOREK, 30 marca o godz. 17.00-18.00
TRANSMISJA NA ŻYWO na profilu Facebook CSM: Centrum Stosunków Międzynarodowych

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.