Przejdź do treści
GRA MIEJSKA "KIERUNEK EUROPA"
Data/Czas: 12/06/2021 | 09:30-15:00
Lokalizacja: | |

Komisja Europejska w Polsce: Chcesz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Stęskniłeś się za przygodami, które można przeżyć razem w mieście? Nie musisz dłużej czekać! Zagraj w europejską, w pełni bezpieczną grę miejską „KIERUNEK- EUROPA”, którą organizujemy w ramach tegorocznych obchodów Dnia Europy. W tym roku z powodu pandemii zagramy w sobotę – 12 czerwca!


Chcemy podkreślić, że Europa to nasze wspólne dziedzictwo, ale i nasza wspólna przyszłość. Dlatego też w grze spotkamy przybyszów z przyszłości naszego kontynentu. Pokażą nam oni, że pozytywne zakończenie naszych problemów jest na horyzoncie, ale tylko dzięki współpracy i skupieniu na odpowiednich priorytetach uda nam się je osiągnąć. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy aż 12 zadań związanych z różnymi współczesnymi wyzwaniami dla Europy. Warto jednak dać z siebie wszystko – na trzy najlepsze drużyny czekać będą rewelacyjne pakiety nagród – m.in. smartwatche, aparaty instax, radia internetowe czy głośniki bezprzewodowe.

Więcej informacji: Komisja Europejska w Polsce

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.