Przejdź do treści
Giełda pomysłów Niepodległej - konferencja
Data/Czas: 06/12/2018 - 07/12/2018 | 09:00-21:00
Lokalizacja: Przestrzeń from Facebook | Koszykowa 61 | Warszawa

Konferencja prezentująca najciekawsze projekty związane ze świętowaniem niepodległości. 11 listopada świętujemy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym czasie na terenie całego kraju odbędą się setki wydarzeń celebrujących tę wyjątkową rocznicę. W grudniu chcemy się spotkać z animatorami i praktykami kultury z Polski i zza granicy, by przedstawić szerszej publiczności najciekawsze wydarzenia jakie były z nią związane. W ciągu dwóch dni konferencji twórcy i autorzy około 20 inicjatyw zrealizowanych na przestrzeni dwóch ostatnich lat w Europie opowiedzą o swoich projektach, związanych z nimi doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach.

Już niebawem ruszy nabór na prezentowane projekty i uczestników oraz podamy listę wykładów i warsztatów towarzyszących wydarzeniu.

Chcąc zgłosić swój projekt do prezentacji podczas Giełdy należy wypełnić formularz internetowy i zamieścić materiały graficzne na dedykowanym folderze. Formularz

Osoby zainteresowane udziałem w Giełdzie jako słuchacze muszą wypełnić formularz.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie, a prelegentom dodatkowo zwracają koszty przejazdu.

 

Źródło: Niepodległa

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.