Przejdź do treści
Gdynia: Polska średnich miast
Data/Czas: 07/11/2018 | 18:00-20:00
Lokalizacja: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu | Kielecka 7 | Gdynia

Ośrodek Myśli Społecznej im. Ferdynanda Lassalle’a oraz Fundacja im. Friedricha Eberta zapraszają na spotkanie dyskusyjne pt. “POLSKA ŚREDNICH MIAST. Bariery rozwoju, wyzwania, progresywne recepty”, które odbędzie się 7 listopada o g. 18 w sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu na ul. Kieleckiej 7 w Gdyni. W dyskusji udział wezmą: BEATA MACIEJEWSKA – pełnomocniczka prezydenta Słupska ds. zrównoważonego rozwoju; DR MAREK RUTKA – ekonomista, Instytut Myśli Demokratycznej; ŁUKASZ KOWALCZUK – psycholog, filozof, partia Razem, kandydat na prezydenta Gdyni w 2018 r. Moderacja: Michał Syska (OMS im. F. Lassalle’a).

 

W 2017 r. OMS im. Lassalle’a przy wsparciu Fundacji im. Eberta zainicjował dyskusję o rozwoju średnich i małych miast w Polsce oraz przemianach terenów wiejskich. W eksperckich seminariach wzięli udział: FILIP SPRINGER i KALINA MICHOCKA, PROF. MACIEJ GDULA i PROF. RAFAŁ MATYJA, DR PRZEMYSŁAW SADURA i DR SYLWIA URBAŃSKA.

 

W maju 2018 r. w Zawierciu dyskusją o Polsce mniejszych miast zainicjowaliśmy cykl spotkań w różnych zakątkach Polski, do których zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli lokalnych środowisk progresywnych.

 

Źródło:  Fundacja im. Friedricha Eberta

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.