Przejdź do treści
Gala Medalu Wolności Słowa
Data/Czas: 30/08/2022 | 20:30-20:30
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | Plac Solidarności 1 | Gdańsk

Gala odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, Fundacja uhonoruje osoby szczególnie zasłużone w walce o wolność słowa w Polsce. Mówiące prawdę, obnażające problemy, walczące o swobodę i niezależność słowa i myśli. Przyznamy Medale w trzech kategoriach: obywatel/ka, media, instytucje. Będzie mądrze, będzie ciekawie, będziemy cieszyć się, że mamy w Polsce tak wspaniałe, odważne autorytety. Podczas wydarzenia wystąpią: Adam Nowak, Maciej Maleńczuk, Kasia Moś, Igor Herbut, Sabina Jeszka i Karolina Leszko z towarzyszeniem Tarkowski Orkiestra oraz chór The Fentress Experience Singers. Gala będzie transmitowana na żywo na TVN 24, na Facebooku oraz na stronach głównych patronów medialnych wydarzenia.

Organizator: Fundacja Grand Press
Miasto gospodarz: Miasto Gdańsk
Partnerzy: Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Miasto Gdynia, Miasto Sopot, Miasto Wrocław, Miasto Kraków, Miasto Białystok, Miasto Poznań, Miasto Łódź, Miasto Stołeczne
Warszawa, Miasto Darłowo oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Główny patron medialny: Magazyn „Press”.
Patroni medialni: TVN 24, Wirtualna Polska, Onet, Tok FM, Gazeta.pl
Partnerzy gali: Cocosound, Mielżyński, Amber Side, M-sound Multimedia, F25 Production House

 

ECS

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.