Przejdź do treści
Forum Młodych 2021
Data/Czas: 30/11/2021 - 02/12/2021 | 17:00-19:00
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | Plac Solidarności 1 | Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności: Konferencja FORUM MŁODYCH odbywa się w ECS każdej jesieni. Rozmawiamy o ważnych sprawach, słuchamy opinii ekspertek i ekspertów, wymieniamy poglądy i szukamy dobra wspólnego. Wydarzenie adresowane jest do uczennic i uczniów szkół średnich oraz ostatnich lat szkół podstawowych. Młode osoby, twórczynie i twórcy tej konferencji, zapraszają rówieśników i dorosłych do poważnej, dojrzałej rozmowy: bez pomijania trudnych tematów, w życzliwości i zaufaniu.

Myśl przewodnia tegorocznej konferencji to MÓW DO MNIE JAK DO CZŁOWIEKA! Mówić będziemy o najważniejszych wyzwaniach współczesności: zdrowiu psychicznym, aktywności publicznej młodych, przyszłości naszej planety, czy o kryptowalutach.
Spotykamy się przez trzy popołudnia na przełomie listopada i grudnia – w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku i online. Zadbamy, żeby każda chętna osoba mogła zadać pytanie ekspertom – bez względu na to, czy znajdzie się w ECS, czy połączy się z nami choćby z Australii.

Europejskie Centrum Solidarności

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.