Przejdź do treści
Data/Czas: 24/11/2020 - 26/11/2020 | 18:00-19:00
Lokalizacja: | |

Europejskie Centrum Solidarności: Już nie na jednodniową konferencję, ale na trzydniowy, internetowy festiwal rozmów i spotkań zapraszamy młodzież z całej Polsk i – w dobie pandemii diametralnie zmieniamy formułę FORUM MŁODYCH. Popołudniami, po lekcjach, będzie okazja do spotkania ze specjalistkami, ekspertami, naukowcami i aktywistkami, których doświadczenie i wiedza inspirują do osobistych poszukiwań i rozwoju. Temat przewodni brzmi – życie publiczne. Złożona z uczennic i uczniów szkół średnich Trójmiasta Rada Programowa FORUM MŁODYCH pracowała w tym roku głównie online. Zapytaliśmy młodych ludzi, o czym chcą rozmawiać i co jest dla nich najważniejsze. Spośród wielu pomysłów i propozycji najczęściej pojawiały się te dotyczące życia publicznego.

Dlatego temat FORUM MŁODYCH 2020 brzmi MŁODZI I POLITYKA.
Będziemy mówić o tym, kim chcemy być i o jakiej Polsce marzymy. Podejrzymy pracę posłanek i posłów. Członkinie i członków młodzieżówek partyjnych zapytamy o polityczne radości i frustracje. Zastanowimy się nad relacjami między państwami a Kościołami. Zapytamy kogo zastąpią roboty i co możemy z tym zrobić? Zaprosimy na specjalny warsztat tych, którzy chcą działać, ale nie wiedzą od czego zacząć. Wreszcie – spotkamy się na mikrosesji naukowej, poświęconej walce o wolność i równość.
Gdziekolwiek jesteś, zapraszamy!

 

Europejskie Centrum Solidarności

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.