Przejdź do treści
Forum Młodych 2018
Data/Czas: 16/11/2018 | 10:00-15:00
Lokalizacja: Europejskie Centrum Solidarności | plac Solidarności 1 | Gdańsk

CO ROBIĆ Z ŻYCIEM? PRAWA ZWIERZĄT, EKOLOGIA – to tylko niektóre z tematów, o których uczniowie szkół średnich będą rozmawiać podczas dziesiątej edycji FORUM MŁODYCH. To coroczna konferencja młodzieżowa, organizowana w Europejskim Centrum Solidarności. Z każdym rokiem sposób przygotowania forum przybiera inny charakter, co wynika przede wszystkim z coraz większego zaangażowania w wydarzenie młodych ludzi. Co roku uczniowie szkół średnich z całego Pomorza, w ECS rozmawiają o sprawach ważnych i najważniejszych, m.in. o: życiowych wyborach, kondycji świata, podatkach, sztuce, rozwoju osobistym i metodach na radzenie sobie z ekstremizmami.

 

Młodzi do dyskusji zapraszają znane osoby, ekspertów, by wspólnie szukać złotego środka. W tym roku wśród gości będą m.in. dziennikarki i naukowcy, blogerzy i działacze społeczni, coache i wolontariuszki, filozofowie i artystki.

 

Do dyspozycji uczestników tradycyjnie zostanie przygotowanych ponad 400 miejsc.
Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Program konferencji

 

wstęp | wolny + REJESTRACJA 

Źródło: Europejskie Centrum Solidarności 

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.