Przejdź do treści
Festiwal Kultury Europejskiej: 10 Lat Domu Europy we Wrocławiu
Data/Czas: 01/07/2021 - 04/07/2021 | 18:00-22:00
Lokalizacja: | |

Festiwal Kultury Europejskiej: 10 Lat Domu Europy we Wrocławiu: Wakacje rozpoczynamy od wyjątkowego jubileuszu – w tym roku świętujemy dziesięciolecie Domu Europy we Wrocławiu. Z tej okazji zapraszamy Was wszystkich na Festiwal Kultury Europejskiej, który startuje już 1 lipca! Program obejmuje przekrój wydarzeń kulturalnych: od koncertów świetnych muzyków, przez pokazy ambitnego kina europejskiego, aż po warsztaty artystyczne i atrakcje dla najmłodszych.

Dla miłośników kina przygotowaliśmy wyjątkowy Przegląd filmów – finalistów nagrody LUX oraz specjalne pokazy filmowe połączone z debatami ekspertów i muzyką na żywo. Melomanów na pewno zainteresują jam sessions oraz koncerty, w tym flamenco i muzyki filmowej.

Zapraszamy również na wernisaż, koncerty i spektakl osnuty wokół filmowych szlagierów. Wspólnie pośmiejemy się podczas europejskiego (anty)kabaretu oraz weźmiemy udział w warsztatach i spacerach przygotowanych z myślą o małych i dużych.

Kulminacją festiwalu będzie „Urodzinowa Gala Domu Europy we Wrocławiu”, którą uświetni gościnny koncert zespołu Raz Dwa Trzy (wsparcie: Scena pod Regałem).

Udział we wszystkich aktywnościach Festiwalu jest bezpłatny, wymagane jest jednak zarezerwowanie miejsca (szczegóły w wydarzeniach na FB).

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.