Przejdź do treści
Data/Czas: 18/05/2019 - 19/05/2019 | 19:00-01:00
Lokalizacja: | |

Jedyne oficjalne wydarzenie Europejskiej Nocy Muzeów na Pomorzu! Noc Muzeów rozpocznie się już w sobotę 18 maja! Muzea, galerie i instytucje kultury dla nocnych zwiedzających otwarte będą nie tylko w Trójmieście, ale także w Tczewie, Żukowie, Kartuzach, Będominie, Waplewie Wielkiem oraz na Helu. Instytucje otwarte będą w godzinach 19:00-1:00. Zapraszamy wszystkich (bez względu na wiek!), bo program, atrakcje i niespodzianki przygotowujemy zarówno dla najmłodszych odwiedzających, jak i tych nieco starszych. Wejście za darmo albo za symboliczną złotówkę!

2019 rok obfituje w ważne dla historii Polski rocznice. To właśnie w tym roku przypada 100. rocznica pierwszych powszechnych wyborów parlamentarnych, 30-lecie wyborów 4. czerwca oraz 15-lecie przystąpienia do Unii Europejskiej. Specjalnie przygotowane na tę okazję atrakcyjne formuły, uczczą te szczególne daty oraz wzbogacą i urozmaicą ofertę Nocy Muzeów.

 

NOC MUZEÓW

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.