Przejdź do treści
Drugi piknik na trójstyku
Data/Czas: 13/05/2018 | 15:00-17:00
Lokalizacja: Trójstyk (Meklemburgia-Pomorze Przednie, Brandenburgia, Zachodniopomorskie) | 53.329838, 14.416371 | Kołbaskowo

Drodzy przyjaciele i przyjaciółki projektu perspektywa,

niektórzy mówią, że polsko-niemiecka miłość idzie przez żołądek do serca. Pod tym hasłem, przy słonecznej pogodzie oraz w luźnej atmosferze chcielibyśmy razem z Wami oddać wspólny znak w kontekście europejskiej  wspólnoty i zaprosić Was serdecznie na „Drugi Piknik graniczny”.

Miejsce tego pikniku  jest szczególne, ponieważ znajduje się na tzw. Trójstyku, czyli w punkcie, gdzie stykają się Meklemburgia-Pomorze Przednie, Brandenburgia oraz województwo zachodniopomorskie. Na nasz „Drugi piknik graniczny“ przy słonecznej pogodzie zapraszamy serdecznie wszystkich przyjaciół i sympatyków projektu perspektywa, jak również ich rodziny, dzieci, krewnych i znajomych. Wstęp jest wolny! Jak na piknik przystało, każdy uczestnik i każda uczestniczka powinnien przynieść ze sobą jakiś prowiant w postaci jedzenia i picia, np. sałatkę, chleb czy kiełbaski, którymi jeśli ze chce, może ewentualnie poczęstować innych gości.

Przejażdżka rowerowa z Penkun: odjazd z Marktplatz o godz. 13:30

Wędrówki z przewodnikiem: Rosow (kościół) 14:15, Neu-Rosow (wiadukt) o godz. 14:45, Pomellen (most nad autostradą w kierunku Policji Federalnej) o godz. 14:30, Kołbaskowo – informacje zostaną podane wkrótce.

Ponieważ w ten weekend Rosow obchodzi swój 775 jubileusz, istnieje możliwość zwiedzania wieży kościelnej.

Zapraszamy serdecznie!

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.