Przejdź do treści
Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż
Data/Czas: 13/05/2021 - 16/05/2021 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Wydawnictwo Poznańskie: Domowe Targi Książki to wyjątkowy czas spędzony w towarzystwie ludzi kochających książki oraz niekończące się rozmowy o pisarzach, fabułach, bohaterach i okładkach. Przez cztery dni będziemy przemierzać Krainę Wyobraźni, poznawać nowe książki, rozmawiać z pisarzami i wyczekiwać niespodzianek od magów. Tę edycję organizujemy w temacie „zaczytana podróż”. Mimo ograniczeń, w których żyjemy, chcemy pokazać Wam, że można wyrwać się z czterech ścian i podróżować nawet z kanapy. Wystarczy mieć pod ręką odpowiednią książkę.

Domowe Targi Książki odbywają się całkowicie w formie online  Wiele osób pisało do nas, że do tej pory nigdy nie miało okazji uczestniczyć w targach książki. Cieszymy się, że nasze targi stały się miejsce spotkań i czytelniczej radości, które są dostępne dla każdego posiadacza internetu.

Czego nowego można się spodziewać po naszych targach? Tym razem zdecydowaliśmy się podzielić wszystkie spotkania na panele. Rozmowy z autorami? Spotkania z wydawcami? Długie rozmowy o ulubionych książkach? Panel dla recenzentów? Każdy będzie mógł wybrać wydarzenia, które go najbardziej interesują.

Więcej informacji: Domowe Targi Książki: Zaczytana podróż

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.