Przejdź do treści
Dni Czeskie: Rozkłady jazdy - spektakl
Data/Czas: 29/10/2022 | 19:00-19:00
Lokalizacja: | |

NIE TEATR: Czeski humor i angielska farsa, czyli teatralne spotkanie Petra Zelenki i Michaela Frayna. Brawurowy duet aktorski – Hanna Konarowska-Nowińska i Sebastian Cybulski – w spektaklu o życiu, o związkach i miłości. Dajcie się wkręcić w czesko-brytyjski teatralny prank! Spektakl pokazany zostanie w ramach Dni Czeskich, których organizatorem jest Nie Teatr.
BILETY

Dnie Czeskie | 28-30 października 2022 r.
Dni Czeskie w Białymstoku Patronatem Honorowym objął Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce

O SPEKTAKLU
Czy doczekamy się przyjścia trzeciego aktora w sztuce przewidzianej na siedem osób? Czy trzeci z nich zdoła dojechać na czas? Czy ktoś włączy z powrotem prąd?
I jeżeli nie połapiesz się od razu o co chodzi, to nie przejmuj się – przed wejściem będą ołówki i kartki do notowania tej całej plątaniny fabuł i emocji autorstwa niepowtarzalnego Petra Zelenki. „Rozkłady Jazdy” to teatr konfuzji; gdzie teatr w teatrze jest niezłym teatrem, aktorzy to autorzy, animatorzy, a trochę amatorzy, a sztuka przez wielkie SZ miesza się z twórczością przez wielkie TFU.I w tym całym chaosie jest jedna prosta zasada: nie przenośmy swoich problemów osobistych na scenę.
Produkcja: Kantyna Kulturalna

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.