Przejdź do treści
Dialog obywatelski: Życie w Związku Gmin Gartz nad Odrą
Data/Czas: 24/11/2017 | 16:00-19:00
Lokalizacja: Kafeteria przy szkole podstawowej w Gartz nad Odrą | Kastanienallee 55 | Gartz (Oder)

Zapraszamy do dyskusji i udziału w dialogu obywatelskim!

Jak będą rozwijały się gminy Urzędu Gartz nad Odrą w przyszłości? Jaki będzie ich rozwój w obliczu ograniczonych środków finansowych? Jak będzie kształtowało się polsko-niemieckie sąsiedztwo? Co możemy zrobić w lokalnych strukturach, aby zapobiec podziałowi społecznemu? Co stanie się ze szkołami i przedszkolami? Odpowiedzi na te i inne pytania chcielibyśmy omówić z Państwem podczas dialogu obywatelskiego.

 

Państwa opinia jest ważna!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od wykonywanego zawodu czy grupy wiekowej. Podczas dialogu obywatelskiego, który odbędzie się w Kafeterii przy szkole podstawowej w Gartz nad Odrą, wszyscy będą mieli okazję poruszyć tematy, które są dla nich ważne. Razem z Państwem wezmą udział w dyskusji: Frank Gotzmann – Dyrektor Związku Gmin Gartz nad Odrą, Frank Fillbrunn – drugi Zastępca Starosty Powiatu oraz Mike Bischoff – Poseł do Landtagu.

 

Bądźcie z nami!

Dialog obywatelski w Gartz nad Odrą skupia się na Państwa potrzebach i zainteresowaniach. Dyskusje odbędą się w małych grupach, tak aby wypracowali Państwo wspólne stanowisko na wybrany temat. Bez obaw – nikt nie będzie zmuszony do prezentacji wyników dyskusji publicznie.

 

 

Podczas wydarzenia zapraszamy na poczęstunek. Dialog obywatelski odbędzie się w języku polskim i niemieckim.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.