Przejdź do treści
Data/Czas: 06/03/2019 | 18:00-18:00
Lokalizacja: Centrum konferencyjne POLIN | Anielewicza 6 | Warszawa

Czy Facebook i Google są szansą, czy zagrożeniem dla demokracji? Co uchronić nas może przed nacjonalizmem i populizmem? Jaką historię zostawiamy przyszłym pokoleniom? Świętując 60. urodziny Wydawnictwa Znak, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie. Okazja jest dla nas ważna i niepowtarzalna, tak jak nasi znakomici goście, których nie było łatwo zebrać w jednym miejscu w jednym czasie. Kilka dni po polskiej premierze nowej książki Timothy’ego Snydera „Droga do niewolności” oraz tuż po berlińskiej premierze najnowszego filmu Agnieszki Holland „Obywatel Jones” autorzy razem z Normanem Daviesem oraz analityczką trendów Natalią Hatalską spierać się będą o historię jutra – o pamięć, fakty i fikcję w czasach internetu. Jedną z najważniejszych dyskusji 2019 roku poprowadzą publicystka i działaczka społeczna Dominika Kozłowska oraz dziennikarz, szef redakcji zagranicznej TVN24 BiS Jacek Stawiski.

 

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu m.in. najnowszej książki Timothy’ego Snydera. Mamy również nadzieję, że uda się zdradzić datę tegorocznej premiery monumentalnej autobiografii profesora Daviesa. Bezpłatne wejściówki na spotkanie w audytorium będą dostępne w kasach Muzeum oraz internetowym systemie sprzedaży www.bilety.polin.pl od piątku 1 marca, od godziny 12.00.  Muzeum jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

 

Streaming będzie dostępny w dwóch sąsiednich salach (bez konieczności rezerwacji). Wejście możliwe pod warunkiem dostępnych wolnych miejsc siedzących.

Spotkanie będzie można śledzić przez internet na http://www.facebook.com/WydawnictwoZnak.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem spotkania, co zagwarantuje Państwu miejsce siedzące i udział w wydarzeniu.

 

Źródło: Wydawnictwo Znak

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.