Przejdź do treści
Daniel Kehlmann „Tyll”/NAJNOWSZE PO NIEMIECKU
Data/Czas: 08/11/2022 | 18:00-18:00
Lokalizacja: | |

Austriackie Forum Kultury: Zapraszamy na dyskusyjne spotkanie online z cyklu NAJNOWSZE PO NIEMIECKU wokół książki Daniela Kehlmanna „Tyll”. Wydawnictwo Literackie, Kraków, tłum. Urszula Poprawska. Udział w dyskusji jest bezpłatny i otwarty dla każdego, jednak warto wcześniej znać omawianą książkę. W spotkaniu można wziąć udział na dwa sposoby: czynny – zabierając głos w dyskusji oraz bierny – przysłuchując się rozmowie. Obowiązują zapisy: buchczyliksiazka@gmail.com, moderacja: Natalia Prüfer.


8.11, godz. 19,00 – Daniel Kehlmann „Tyll”, Wydawnictwo Literackie, Kraków, tłum. Urszula Poprawska, NIEMCY/NAJNOWSZE PO NIEMIECKU
Szczegóły: www.buchczyliksiazka.org
Projekt „Buch, czyli książka” jest dyskusyjnym klubem książkowym online, składającym się z dwóch panelów: pierwszy z nich polega na prezentacji najnowszych dzieł literatury niemieckojęzycznej, które zostały także przetłumaczone i wydane w Polsce w ciągu ostatnich lat, a drugi koncentruje się na odczytywaniu „na nowo” literatury klasycznej z obszaru krajów niemieckojęzycznych.
Spotkania będą się odbywać online od września do listopada 2022 roku, dwa razy w miesiącu.
Projekt jest wspierany finansowo przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.
Partnerem spotkania jest Austriackie Forum Kultury w Warszawie.

 

AFK

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.