Przejdź do treści
Club of Warsaw. Young Leaders Meeting Point
Data/Czas: 30/05/2021 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia: „Club of Warsaw” to miejsce dla młodych osób aktywnie uczestniczących w życiu publicznym na szczeblu krajowym, regionalnym i lokalnym z Polski, Rosji, Białorusi i Ukrainy. Celem projektu jest stworzenie sieci młodych liderów, chętnych do budowania nowych i poprawy istniejących kontaktów między lokalnymi społecznościami czterech sąsiadujących ze sobą krajów. PROGRAM: Szkolenie z protokołu dyplomatycznego i przyjęcie pokazowe prowadzone przez Adama Jarczyńskiego oraz trzydniowe warsztaty z negocjacji i wystąpień publicznych prowadzone przez byłego ambasadora Wielkiej Brytanii w Warszawie Charlesa Crawforda. Poznaj podstawowe aspekty przygotowania wystąpień publicznych oraz teorii negocjacji i jej techniki. Szkolenie poparte będzie przykładami wziętymi z wieloletniego doświadczenia w dyplomacji na wysokim szczeblu. W programie jest też gra symulacyjna z zarządzania państwem.


WARUNKI UCZESTNICTWA
– Kandydatka/kandydat poniżej 35 lat
– CV oraz list motywacyjny w języku angielskim, które zaakcentują zaangażowanie w sprawy publiczne. W aplikacji powinna również zostać zawarta informacja o motywacji do uczestnictwa w projekcie
– Kandydatka/kandydat powinien załączyć przykłady własnego wkładu w debatę publiczną na poziomie lokalnym czy też regionalnym (artykuły, komentarze, blogi itp.)
– Warunkiem uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, który będzie językiem oficjalnym spotkania
– deadline przesyłania zgłoszeń: 30 maja

DATA I MIEJSCE:
18 września / online
24-26 września / offline, Warszawa

Więcej informacji: Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.