Przejdź do treści
Big Book Festival 2021
Data/Czas: 25/06/2021 - 27/06/2021 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Big Book Festival: Dziewiąta edycja nowatorskiego i międzynarodowego festiwalu literackiego tym razem niesie wiarę w lepsze jutro. Big Book Festival odbędzie się od 25 do 27 czerwca w Warszawie i internecie. 9. edycji imprezy czytelniczej towarzyszy hasło „Jeszcze będzie najpiękniej!”. W trzy dni zorganizujemy blisko 40 wydarzeń, większość z nich stworzy okazję do bezpiecznego i bezpośredniego spotkania z pisarzami, artystami i czytelnikami, w wydarzeniu udział weźmie ponad 100 gości. W programie znajdzie się kilka wydarzeń specjalnych, czyli charakterystycznych dla Big Book Festival słuchowisk, perfomansów i spektakli prezentowanych tylko raz w przestrzeni miasta.

Będą także wirtualne spotkania z autorami i myślicielami ze świata, premierowe prezentacje książek polskich, oraz wielogłosowe dyskusje inspirowane literaturą i chwytające ducha czasu. Nad całym festiwalem unosił się będzie pogodny duch optymizmu i dowcipu, towarzyszący wydarzeniu już od dziewięciu lat.

więcej informacji: Big Book Festival

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.