Przejdź do treści
Bezpieczeństwo, migracje, Rosja – spotkanie online z Różą Thun, posłanką do PE
Data/Czas: 18/03/2022 | 16:00-16:00
Lokalizacja: | |

Polska Fundacja im. Roberta Schumana i Parlament Europejski – Biuro w Polsce: W ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Schumana serdecznie zapraszają na spotkanie z Różą Thun, posłanką do Parlamentu Europejskiego, na temat bezpieczeństwa, migracji i relacji UE z Rosją w obliczu trwającej wojny w Ukrainie. Spotkanie poprowadzi red. Marcin Antosiewicz, dziennikarz Newsweek.pl, politolog, wykładowca akademicki. Porozmawiamy o najnowszych wyzwaniach, które stoją przed Unią – wojnie w Ukrainie, zagrożeniu ze strony Rosji, integracji uchodźców.

Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, jaką rolę może odegrać Unia Europejska w naszym nowym świecie.
Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 marca 2022 r. w godz. 16:00-17:00 na platformie Zoom.

Aby wziąć udział:
Zarejestruj się na platformie wspólnie.eu (to warunek konieczny, aby uczestniczyć w spotkaniu) i zgłoś chęć udziału w wydarzeniu (więcej info).
Link do spotkania otrzymasz dzień przed wydarzeniem na podany adres e-mail. W razie nieotrzymania linku prosimy o sprawdzenie skrzynki spam i/lub kontakt z organizatorami przed rozpoczęciem spotkania.
Spotkanie będzie nagrywane i może później zostać opublikowane na stronie internetowej i mediach społecznościowych Biura Parlamentu Europejskiego i Fundacji Schumana. W trakcie wydarzenia zrobimy zdjęcie wyrażające solidarność z Ukrainą w formie zrzutu ekranu.
Pytania odnośnie do organizacji wydarzenia prosimy kierować na adres mailowy: poczta@schuman.pl

Parlament Europejski – Biuro w Polsce

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.