Przejdź do treści
Bezpieczeństwo energetyczne państw Trójkąta Weimarskiego
Data/Czas: 14/07/2023 | 18:00-19:00
Lokalizacja: | |

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie: Czy państwa Trójkąta Weimarskiego współpracują ze sobą w zakresie polityki energetycznej? Na to i więcej pytań w rozmowie z Adamem Porębą odpowie znamienity ekspert! Piotr Leszczyński – student II stopnia bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Były Prezes Studenckiego Koła Naukowego „Eurointegracja” w latach 2020-2023. Laureat stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023. Dwukrotny laureat Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza za działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku uczelni. Uczestnik licznych konferencji naukowych i autor rozdziałów w monografiach naukowych. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół bezpieczeństwa energetycznego, geopolityki, geostrategii, astropolityki i cyberbezpieczeństwa.

Start transmisji już w piątek 14 lipca 2023 roku o godz. 18:00 na profilu Facebook #RODMRzeszów.

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.