Przejdź do treści
Data/Czas: 13/06/2020 - 14/06/2020 | 09:00-18:00
Lokalizacja: | |

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży: „Beats_Per_Minute” to polsko-niemiecki projekt muzyki elektronicznej online. Wolontariusze PNWM przygotowali projekt specjalnie dla młodych fanów i fanek muzyki elektronicznej. Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno wokalistki i wokalistów, jak i producentki i producentów z Polski i Niemiec.

 

O co chodzi?
Projekt jest skierowany zarówno do osób studiujących na różnych kierunkach muzycznych, jak i do młodych ludzi z pasją do śpiewu i muzyki elektronicznej, którzy nie mają profesjonalnego doświadczenia lub wiedzy akademickiej w tych dziedzinach. Jego celem jest stworzenie utworu muzycznego w polsko-niemieckich duetach. PNWM wraz z partnerami w tym projekcie zaprasza do udziału łącznie 16 uczestników w wieku od 18 do 26 lat, w tym 8 z Polski oraz 8 z Niemiec. Polsko-niemieckie duety, które w ramach projektu przygotują utwory muzyczne, stanowić będą osoba śpiewająca i osoba produkująca muzykę elektroniczną. Dzięki naszemu projektowi chcemy umożliwić młodym Polakom i Niemcom nawiązać współpracę z osobami z kraju sąsiedniego, której podstawą będzie wspólna pasja i zainteresowanie muzyką.

 

Szczegółowe informacje na temat przebiegu projektu oraz inne ważne wskazówki można znaleźć na stronie internetowej.

 

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zgłoszenia można wysyłać do 10 maja 2020 roku poprzez formularz zgłoszeniowy.

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.