Przejdź do treści
Ballady i dysonanse | Dziedziniec Kultury
Data/Czas: 01/07/2022 - 26/08/2022 | 20:00-22:00
Lokalizacja: MKiDN | Krakowskie Przedmieście 15/17 | Warszawa

Narodowe Centrum Kultury: Zapraszamy na Dziedziniec Kultury – letni cykl koncertów. Będziemy grać dla Was w każdy piątek lipca i sierpnia, o godzinie 20 na dziedzińcu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przy Krakowskim Przedmieściu. Pierwszy koncert już 1 lipca! Piątą edycję Dziedzińca otworzą Hatti Vatti oraz gość specjalny: ukraiński zespół Probass and Hardi! Jak co roku wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rok 2022 został uznany Rokiem Polskiego Romantyzmu – w 200-lecie wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, naszym koncertom przyświecają idee i wątki nawiązujące do epoki romantyzmu, takie jak natura, intuicja, tęsknota, uczuciowość, miłość, metafizyka. Ile współcześnie w świecie muzyki zostało z idei romantycznych? Przekonamy się o tym w czasie koncertów. Poznajcie muzyczne „Ballady i dysonanse”!

Szczegółowy program

NCK

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.