Przejdź do treści
Data/Czas: 01/02/2018 - 30/06/2018 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

 

Akademia In.Europa w Brukseli

Akademia In.Europa to program dla osób w wieku 20-40 lat. Wziąć udział mogą osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne, poznać ciekawych ludzi, inspirować dyskusję o przyszłości projektu europejskiego. Głównym celem programu jest pogłębienie wiedzy o integracji europejskiej i polityce zagranicznej. Akademia In.Europa daje szansę zdobycia praktycznych umiejętności analitycznych. To także wyjątkowa okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata polityki, kultury czy mediów. Efektem cyklu jest wypracowany wspólnie przez uczestników materiał analityczny.

Akademia skierowana jest do studentów, absolwentów, działaczy organizacji pozarządowych, think-tanków, sektora prywatnego, urzędników oraz wszystkich zainteresowanych Unią Europejską.

Mieszkasz w Brukseli? Interesujesz się sytuacją w Polsce, szczególnie debatą w kwestiach europejskich i polityką zagraniczną? Chciałbyś zaangażować się w inicjatywy proeuropejskie? Akademia In.Europa to doskonałe miejsce do poszerzenia wiedzy o procesach, które na naszych oczach dzieją się w Polsce i w relacjach Warszawa-Bruksela. Daje także szansę poszerzenia swojej sieci brukselskich kontaktów, dowiedzenia się więcej na temat tego, co dzieje się w UE. Spotkania będą odbywać się po godzinach pracy.

Do udziału w projekcie poszukiwane są osoby zdeterminowane, by utrzymać Polskę w Europie – mentalnie, cywilizacyjnie i ustrojowo.
Od kandydata/kandydatki oczekuje się:

• Wiedzy w przynajmniej dwóch z następujących obszarów: politologia, europeistyka, historia, socjologia, psychologia społeczna
• Umiejętności pracy zespołowej
• Znajomości języka angielskiego

Terminy:

Akademia In.Europa odbywa się od lutego do czerwca 2018 roku.

Zgłoszenia do 31.01.2018.

Udział w Akademii jest bezpłatny.

Organizator nie pokrywa kosztów transportu związanych z udziałem w projekcie.

Proces rekrutacji odbywa się poprzez wypełnienie formularza.

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową: in@ineuropa.pl

Terminy i miejsce spotkań w Brukseli będą uzgadniane na bieżąco.

Instytut In.Europa

POLITYKA

Fundacja Konrada Adenauera w Polsce

Źródło: Akademia In.Europa

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.