Przejdź do treści
Data/Czas: 16/09/2019 - 21/09/2019 | 00:00-00:00
Lokalizacja: | |

Największe wydarzenie dedykowane polskiej kinematografii odbędzie się od 16 do 21 września 2019 roku. W 2018 roku w projekcjach, spotkaniach i warsztatach festiwalowych uczestniczyło łącznie około 75 000 widzów. Chcemy odpowiedzieć na to ogromne zainteresowanie i zadbać o optymalną dostępność Festiwalu. W tym roku zapraszamy do: Teatru Muzycznego, Gdyńskiego Centrum Filmowego, Kina Helios (zamiast gdyńskiego Multikina), Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, Muzeum Marynarki Wojennej, Konsulatu Kultury, Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w którym odbędzie się przegląd Gdynia Dzieciom.

 

Pomiędzy Kinem Helios a Placem Grunwaldzkim, gdzie mieszczą się Teatr Muzyczny i Gdyńskie Centrum Filmowe, będzie kursować bezpłatna festiwalowa linia autobusowa. Tak jak co roku widzowie naszego festiwalu – często przedpremierowo – będą mogli zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami, które powalczą o Złote Lwy.

 

Bardziej szczegółowe informacje przekażemy z chwilą ogłoszenia programu Festiwalu. Harmonogram projekcji będzie tak opracowany, by pozwalał uczestnikom Festiwalu łączyć udział w seansach w różnych miejscach.

 

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.