Przejdź do treści
30-lecie Goethe-Institut Krakau: Performens Ben J. Riepe
Data/Czas: 23/06/2022 | 18:00-18:00
Lokalizacja: Goethe-Institut Krakau | Rynek Główny 20 | Kraków

Goethe-Institut Krakau: 23 czerwca 2022 Ben J. Riepe, wielokrotnie nagradzany choreograf z Düsseldorfu, ożywi nowootwartą siedzibę Goethe-Institut w Krakowie artystycznymi interwencjami. Bazując na stworzonym w 2020 roku performensie „CREATURE“, poprowadzi publiczność przez pojedyncze stacje, ofiarując cała gamę artystycznych doznań.

Wspólnie z performer(k)ami ze swojego zespołu w każdym pomieszczeniu stworzy na kilka godzin multimedialne instalacje w duchu CREATURE – po części ze scen i momentów wcześniejszych produkcji zespołu, a po części z nowych, świeżo opracowanych elementów. CREATURE Kraków jest przy tym pomyślane jako eklektyczne dzieło sztuki, które wypełnia przestrzeń sztuką i jest dla publiczności zmysłowo doświadczalne.
Na performens obowiązują zapisy pod adresem: agnieszka.marecka@goethe.de.
Wejście na performens będzie możliwy od godz. 18:00 co 15 minut. Jednorazowa grupa osób, która może uczestniczyć w performensie będzie ograniczona.

Goethe-Institut Krakau

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.