Przejdź do treści
3.(Un)divided. Perspectives of a modern Europe| 3.(Nie)podzielona. Perspektywy współczesnej Europy
Data/Czas: 18/10/2022 - 20/10/2022 | 00:00-23:59
Lokalizacja: | |

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. W. Brandta i KN IDE – Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich: WYDARZENIE DLA SŁUCHACZY 3. Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej. Jak wiesz w ostatnim czasie Europa stanęła w obliczu wielu kryzysów, problemów, z którymi mierzymy się na co dzień. Z tego powodu Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich już po raz trzeci zaprasza wszystkich chętnych z całego świata do udziału w konferencji naukowej. Dlatego właśnie jeśli interesują Cię zagadnienia dotyczące współczesnej Europy, śledzisz najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata, a szczególnie bliskie są Ci te, które napływają ze wspólnoty państw europejskich. Dołącz do dyskusji i za darmo wysłuchaj wykładów badaczy(-ek) z całego świata!


Weź udział w 3. Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „(Nie)podzielona. Perspektywy współczesnej Europy.’’

Termin i miejsce
18-20 listopada 2022 r.
Konferencja będzie trwała trzy dni i zostanie przeprowadzona w formie hybrydowej. Możesz wziąć udział w konferencji stacjonarnie (w pierwsze dwa dni konferencji tj. 18 i 19 listopada) w CSNE we Wrocławiu lub online (za pośrednictwem platformy ZOOM).
W formie online można brać udział we wszystkie trzy dni konferencji tj. 18- 20 listopada 2022 roku.

Języki
Podobnie jak w pierwszej i drugiej edycji, także podczas 3. MIKN sesje będą się odbywać w dwóch językach: zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Aby zostać słuchaczem konferencji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
TEMATYKA KONFERENCJI:
Tematyka konferencji jest bardzo szeroka dlatego z pewnością każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie. W tym roku podejmowane zagadnienia mają charakter analityczny, a należą do nich:
Europa a wojna w Ukrainie
Kryzys europejski skutkiem pandemii koronawirusa (COVID- 19)
Rynek pracy w Europie
Kryzys z perspektywy ekonomii
Perspektywy Europy na zmiany klimatyczne
Gender studies
(Nie)podzielona kultura
Aktywizacja obywatelska

Uwaga! Dla prelegentów (uczestników czynnych) istnieje osobne wydarzenie z formularzem zgłoszeniowym.
🇵🇱 https://fb.me/e/1Fcqth6Wp
🇬🇧🇺🇸 https://fb.me/e/a25F3o36S

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.