Przejdź do treści
12 edycja My French Film Festival
Data/Czas: 14/01/2022 - 14/02/2022 | 00:00-00:00
Lokalizacja: | |

My French Film Festival: W trakcie dwunastej edycji festiwalu, od 14 stycznia do 14 lutego 2022, będzie można obejrzeć 30 starannie wybranych filmów (fabularnych i krótkometrażowych) odzwierciedlających różnorodność francuskojęzycznej kinematografii. W programie między innymi: komedie, filmy romantyczne, dramaty, filmy dokumentalne, animowane i klasyczne. Dla młodych widzów przygotowano zestaw filmów krótkometrażowych bez dialogów stworzonych przez studentów najlepszych szkół animacji we Francji! Międzynarodowe Jury w składzie: Michelle Couttolenc, Joachim Lafosse, Filippo Meneghetti, Santiago Mitre i Daphné Patakia, oficjalnie zainaugurowało 12. wydanie MyFrenchFilmFestival.

Zasada jest prosta: 30 filmów dostępnych przez 30 dni na całym świecie, na ponad 70 platformach. Filmy fabularne są bezpłatne w wielu krajach, a krótkometrażowe wszędzie na świecie. Od 14 stycznia do 14 lutego będziesz żył w rytmie francuskojęzycznego kina!

Program

 

Więcej informacji: myfrenchfilmfestival.com

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.