Przejdź do treści
Data/Czas: 08/07/2020 - 15/07/2020 | 00:00-00:00
Lokalizacja: Kino Muranów | ul. Gen. Władysława Andersa 5 | Warszawa

Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie: Na 11 edycję Przeglądu Nowego Kina Francuskiego w Warszawie zapraszamy już w terminie 8-15 lipca 2020! Będziecie mogli obejrzeć najciekawsze francuskie filmy ostatnich lat. Organizatorami Przeglądu Nowego Kina Francuskiego są Instytut Francuski w Polsce i Gutek Film.

 

W programie propozycje zarówno dla wielbicieli francuskich komedii: „Czysta jak śnieg” reż. Anne Fontaine, współczesna interpretacja baśni o Królewnie Snieżce przeznaczona dla widzów dorosłych z Isabelle Huppert w roli Złej Królowej, komediodramatów: „Prawdziwa miłość” reż. Claire Burger, nagrodzona na festiwalu w Wenecji historia ojca, który musi sam zająć się wychowaniem nastoletnich córek czy kina animowanego: „Dilili w Paryżu” Michela Ocelota, zdobywca Cezara dla najlepszego filmu animowanego w 2019 roku.

 

UWAGA: Szczegółowy program, liczbę seansów i godziny ogłosimy już wkrótce na stronach: www.institutfrancais.pl oraz www.kinomuranow.pl

 

Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie

News Alert

Bądź na bieżąco!

Zamawiając bezpłatny newsletter akceptuje Pan/Pani naszą ochronę danych. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest w każdej chwili możliwe.